Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Ataköy İngilizce Kursu Eğitim Fırsatı

Ataköy İngilizce Kursu Eğitim Fırsatı
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
224 views
06 Ağustos 2020 - 12:11

 

 

İngilizce öğrenmenin en kolay ve kesin yolu, İngilizce kursuna gitmektir. Sıradanlaştırılmış eğitimin yerine özgün ve yenilikçi bir eğitim anlayışı güden Ataköy İngilizce kursu kursiyerlere kesin sonuçlar vermektedir. Sürekli olarak pratik konuşma yapabilen kursiyerler, İngilizceyi yaşamlarının bir parçası haline getirmektedir. İngilizce dil öğrenimi eğlenceli bir hale gelmekle birlikte yazılı ve sözlü kalıplar öğrenilmektedir.

 

Ataköy İngilizce Kursu İçeriği

 

Hızlı gelişen dünyaya ayak uydurmanın en etkin yolu, İngilizce öğrenmeye çalışmaktır. Alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerin yer aldığı Ataköy İngilizce kursları zaman kaybının önüne geçmektir. Sınıflar az kişi olduğundan, kursiyerler kısa süre içerisinde hedeflerine ulaşabilmektedir. Kişiye özel tasarlanan Ataköy İngilizce Kursu, içerik bakımından oldukça zengindir.

 

Okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri üzerinde durulmakta olup o becerileri geliştirecek eğitim sunulmaktadır. Kursiyerlerin etkili ve çabuk bir şekilde İngilizce öğrenmeleri için yoğun bir program uygulanmaktadır. Gramer ve kelime öğrenen kursiyerler, iletişim becerilerini geliştirmektedir. Eğitim kalitesi ile ön plana çıkan Ataköy İngilizce Kursu, kursiyerlerin İngilizceyi kavramasını sağlamaktadır. Kullanılan kaynaklar son derece donanımlı olmakla birlikte dil seviyesini yükseltmektedir.

 

Ataköy İngilizce Kursu Fiyatları

 

Kurumsallıkta rakiplerinden bir adım önde olan Ataköy İngilizce Kursu, öğrenci odaklı eğitim sunmaktadır. Teknolojik imkanlar ve uygun fiyatlar, kursiyerler için önemli fırsatlardır. Kurs adayının İngilizce bilgisi ve ihtiyaç duyduğu kur sayısı, fiyatın belirlenmesini sağlamaktadır. Belirlenen ücretler bütün kursiyerler için idealdir. Ders içi ve ders dışı tüm zamanlarda İngilizce konuşulmasına dikkat edilmektedir.

 

Kursiyerler konuşarak ve dinleyerek sürekli olarak İngilizceye maruz kalmakta olup kendilerini rahat hissetmektedir. Sıcak ve keyifli öğrenme ortamı, kursiyerlerin öğrenme sürecinde yardımcı olmaktadır. Telaffuz alıştırmaları, cümle kurma egzersizleri ve soru cevap egzersizleri yapılmaktadır. Sadece gramere ağırlık veren İngilizce kurslarının aksine İngilizcenin bütün özelliklerine ağırlık verilmektedir.

 

Ataköy İngilizce Kursu Hakkında

 

Kayıt için gelen bütün kursiyerler, Ataköy İngilizce Kursu hakkında olumlu yorumlara rastlamaktadır. Eski ve tecrübeli bir şekilde eğitim vermekte olan eğitmenler, kursiyerlerin aldıkları dersten memnun kalmasına önem göstermektedir. Gerekli önemi ve özeni gösteren bütün kursiyerler, kurs sonunda İngilizce öğrenmektedir. Ulaşım araçlarına yakın olması, kursiyerler için ulaşım problemini ortadan kaldırmaktadır.

 

Eğitmenlerin kalitesinin yanı sıra yabancı eğitmen seçeneği de bulunmaktadır. Kursiyerler kayıt yaptırmadan önce sınıfları gezebilmektedir. Yükse sayıda etüt sayısı, kursiyerleri memnun etmektedir. Sınıf ortamında grupla birlikte eğitim görmek istemeyenler için birebir eğitim fırsatı mevcuttur. Birebir derslerden verim elde eden kursiyerler, İngilizceyi kısa sürede öğrenmektedir.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -