Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

TAYT GİYMEK VE PÜF NOKTALARI

TAYT GİYMEK VE PÜF NOKTALARI
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
277 views
01 Eylül 2020 - 14:27

 

 

 

Giyim tarzınız artık rahatlık ve görselliğin bir arada olması gereken şekilde seçilmekte ve dünyanın pek çok yerinde özellikle kadınlar artık bunu tercih etmektedir. Tayt giymek öncelikle işte tam da bunu sağladığı için kadınlar tarafından revaçtadır. Hayatın her yerinde kullanılabilecek bir parça olduğu için tayt bu zamana kadar oldukça fazla sevilmiş ve kadınların en büyük kurtarıcısı olmuştur. Görünümünle barışık olan kadınlar için rahatlıkla kullanıldığı gibi barışık olmayanları da kendilerinden daha fazla memnun etmek için idealdir. Kendini şişman hisseden bir kadın tayt giyerek hemen kendine olan güvenini yerine getirebilir. Göbek, basen sorunu için avantajı tartışılmaz. Vücudu sıktığı için zamanla sarkmaların önüne de geçebilmek mümkündür. Rahatlığı tartışılmaz olduğu gibi şıklık konusunda da gece-gündüz kullanabileceğimiz tasarımlardır.

Tayt seçimi yaparken mutlaka kalitesini kontrol etmek faydalı olacaktır. Bazı tayt kumaşları iki yıkamada bozulan tasarımlar olduğu için, vücudun her kusurunu gösterecek büyüklükte bozukluklar olabilir. Bunun için kumaşından emin olursanız kıyafetinizin duruşundan da daha emin olabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde değilde daha çok daha şık kombinlerle tayt düşünüyorsanız, deri taytlar imdadınıza yetişmektedir. Deri tayt her zaman daha iddialı bir görünüm oluşturmanıza yarayacaktır. Aynı şekilde renkli ve vahşi baskılarla desenlenmiş taytlar da oldukça şık bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Ne çok kısa ne de çok uzun boy üstlerle kombinlemezseniz daha iyi bir sonuca ulaşabilmeniz de mümkündür. Daha kalın ve kısa bacaklara sahipseniz desensiz ve boyuna çizgi taytlar sizin için daha uygun olabilmektedir. Taytınız çok sadeyse giyim tarzınızı hareketlendirebilirsiniz. desenli ve yoğun üstle bu konuda size yardımcı olabilir. Bacakların uzun ve ince görünmesinde de taytlar çok başarılı parçalardır. Fazla kilolarınızı kapamak adına kurtarıcı parça olarak görülmektedir. Tayta uygun iç çamaşırı da kombinin kusursuz görünmesinde tamamlayıcı olacaktır. İz yapmayan ve dikişsiz iç çamaşırlar seçilmelidir. Tayla birlikte kat kat giyinmekten kesinlikle çekinmemelisiniz. Taytlar bunun için oldukça uygun olduğu için istediğiniz gibi kat kat giyinebilmekte özgürsünüz.

Taytın en önemli özelliklerinden biri de ekonomik olması denilebilir. Çok yüksek meblağlara satılmayan parçalar oldukları için herkesin ulaşabileceği şekilde satışa sunulmaktadır. Bu da kolay ulaşılabilmesinde etkilidir.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -