Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Tüm Kitapları İndirebilirsiniz

Tüm Kitapları İndirebilirsiniz
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
216 views
16 Kasım 2020 - 15:07

 

İnsanlar günlük yaşantıda ya da eğitim öğretim hayatlarında çeşitli kitaplara ihtiyaç duyabiliyor. İhtiyaç duyulan kitaplara kitapçılardan ulaşmak için bazen yeterince zaman olmayabiliyor. Bunun gibi durumlarda kitabı indirme yoluyla elde edebilirsiniz. Kitapindirme adresi aradığınız tüm kitapları bulabileceğiniz oldukça geniş bir imkan sunuyor. Sitede aradığınız kitabı bulduktan sonra PDF kitap indir butonuna tıklayarak cihazınıza indirme yapabilirsiniz. İndirmelerden faydalanmak için üye olmak gerekiyor. Çok kısa birkaç adımda üyeliğinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Sürekli Yanınızda Taşıyabilirsiniz

Siteye üyeliğinizi tamladıktan sonra aradığınız kitabı bulmalısınız. İndirmek istediğiniz kitabı notebook bilgisayarınıza, akıllı cep telefonunuza, tabletinize ya da evdeki bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İnternet erişimi olan bir cihazınızın olması bu sitedeki kitaplardan faydalanabilmek için yeterli. Kitabı eğer taşınabilir bir cihaza yani telefon, tablet ya da notebook bilgisayarınıza indirdiyseniz istediğiniz yerde cihazınız üzerinden okuma yapabilirsiniz.

Sitenin Faydaları

Site e kitap indir siteleri arasında oldukça başarılı bir yerde bulunuyor. Site başarılı tasarımıyla internet ortamından kolaylıkla kitaplara ulaşım sağlıyor. Kitap indir seçeneğinin yanında yakın zamanda dizi indirme seçeneği de siteye eklendi. Bu sayede hizmet alanı daha da genişledi. Site arşivi sürekli güncellenerek son çıkan kitaplara da ulaşımı sağlıyor.

Kitap İndirmek Çok Kolay

İnternet erişimi olan cihazınızdan sitenin adresine girerek istediğiniz kitabı araştırıp bulabilirsiniz. Aradığınız kitabı bulduktan sonra kitap açıklamalarından incelemenizi yapabiliyorsunuz. Kitap hakkında ön bilgi aldıktan sonra ise indirmek isterseniz kitap indir butonuna tıklayarak cihazınıza indirmeyi yapabiliyorsunuz. İndirdiğiniz kitap cihazınızın indirilenler klasöründe görülecektir.

 

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -