Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Ali Koç’tan Mizahi Tanımlara

Ali Koç’tan Mizahi Tanımlara
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
250 views
17 Kasım 2020 - 15:07

 

Fenerbahçe başkanı Ali Koç mütevazi kişiliği ile biliniyor. Youtube üzerinden bir programa katılan Ali Koç kendisini tanımlarken 1xbet iyi bir başkan olmadığından söz etti. Yapmak İstediklerini tam anlamı ile yapamadığını açıklayan 1xbet giriş Ali Koç, kendimden daha çok şey bekliyorum ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’ye İyi Bir Başkan Olamadım

Fenerbahçe’nin sempatik başkanı Ali Koç YouTube’da katıldığı programda kendisi 1xbet hakkında ilginç yorumlarda bulundu. Ali Koç “Fenerbahçe’ye iyi bir Başkan olamadım” dedi. Ali Koç’un bu tanımları taraftarlara ilginç gelirken, kendimden beklentilerim daha yüksekti ifadelerini 1xbet kullandı. Şu anda kulübün başında olduğunu ancak görevi bırakmasını isteyen kişilerin olduğunu, açıkladı. Bu kişilerin 2 dönemlik başkanlık devamına 1xbet giriş sıcak bakmadığını ve bir an önce kongre yapılmasını istediklerini söyledi.

Bu Kadar Güçlü Karakterli Olduğumu Bilmiyordum

Sürekli kendisini eleştiren bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Ali Koç, eleştiri konusunda bu kadar güçlü olduğunu bilmiyordum. Hem inançlı hem de inatçı bir insanım ancak kulüp yöneticiliği çok farklı bir durum. Kulüp yöneticiliği yalnızca 1xbet size ait kararlarla işleyen bir durum değil. Ne kadar başarılı işler yaparsanız yapın, bu transferler için ne derece yüksek paralar öderseniz ödeyin 1xbet giriş alınan bir mağlubiyet taraftarın gözünde küçük duruma düşmenize sebep oluyor. Alınan bir yenilgi veya beraberlik en iyi transferlerin bile belirginliğini ortadan kaldırıyor, kulüp yöneticiliğinin en 1xbet zor tarafı da bu olsa gerek dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -