Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Clenbuterol Sipariş

Clenbuterol Sipariş
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
147 views
28 Şubat 2021 - 14:52

Clenbuterol, genellikle sporcuların yağ yakımında tercih ettiği ilaçlardan biridir. Çoğunlukla yağ yakımı amacıyla tüketilen clenbuterol; astım ve bronşit rahatsızlıklarının tedavisinde de kullanılmaktadır. Solunum sistemine etkisi olması nedeniyle bu rahatsızlıklarda kullanılmasının yanı sıra, herhangi bir rahatsızlığın varlığında mutlaka doktor kontrolünde kullanılmasına özen gösterilmelidir. Siz de clunbuterol ürününe sahip olmak istiyorsanız, clenbuterol sipariş kısımlarından ürünü hızlı bir şekilde tedarik edebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek husus, ilacın orijinal olmasıdır. Nitekim piyasada tanındık birçok ilacın sahte formları üretilerek piyasaya sürülmekte ve tüketicilerin sağlığına zarar verilmektedir.

Clenbuterol Kullanım Alanı Nedir?

Clenbuterol, içeriği sayesinde kişilerin vücudundaki yağ yakımına destek olmaktadır. Bu sebepledir ki; ilaç kullanımının ardından genellikle aşırı terleme durumu görülebilmektedir. Terleme her ne kadar olağan bir durum olsa da aşırı durumlarda mutlaka doz fazlalığı akla gelmelidir. Dozların fazla alınması durumunda aşırı terlemenin yanı sıra; bağ ağrısı, mide bulantısı, kalp çarpıntısı ve el titremesi gibi semptomlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu noktada sağlıklı bir şekilde ilacın yağ yakma etkisinden yararlanmak adına doz miktarına mutlaka dikkat edilmelidir. Peki, clenbuterol ürünü hangi dozlarda ve aralıklarda kullanılmalıdır?

Clenbuterol Kullanma Talimatı

Çoğunlukla yağ yakımı konusunda tercih edilen clenbuterol, kişilere uygun dozlarda kullanılması gereken bir ilaçtır. Her kişinin bünyesi birbirinden farklı olmakla birlikte, kullanacağınız dozu kesinlikle kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Son zamanlarda piyasaya sürülen clenbuterol ürünleri, 60 mcg olarak bir hap şeklide satılmaktadır. 60 mcg daha önce clenbuterol kullanmayan kişiler için pek uygun bir doz değildir. Bu durumda hap ortadan kırılarak kullanılabilir. Bu şekilde kullanımdan sonra dozlar isteğe ve duruma göre arttırılmalıdır. 60 mcg kullanıma oldukça uygun bir dozdur. Fazla alındığında kişilerin sağlığı ve özellikle iç organları zarar görebilmektedir.

Clenbuterol kullanma sıklığı ise; 3 hafta kullanım ve 1 hafta ara şeklinde olmalıdır. Kişilerin bünyesinde göre ara zaman da arttırılabilir. Siz de clenbuterol sipariş kısmından ürünü tedarik edebilirsiniz.

Clenbuterol Kullanımı Kimler İçin Risklidir?

Clenbuterol kullanımının riskli olduğu durumlar şu şekildedir:

 • Böbrek rahatsızlıkları,
 • Kalp rahatsızlıkları,
 • Aşırı kilo,
 • Alerji,
 • Panik atak,
 • Hamilelik öncesi ve bütün süreçleri.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -