Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

En İyi Hizmet İçin!

En İyi Hizmet İçin!
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
27 views
05 Temmuz 2021 - 18:48

 

Kendi bünyesinde günden güne gelişmekte olan ve teknolojinin faydalarından oldukça net bir biçimde faydalanan firma, size bu hizmet alanında oldukça verimli bir çizgi oluşturmaktadır. Yaptığı hizmet, koltuk yıkama İstanbul ve ülkemizin diğer noktalarında sürekli olarak devam ettirilmektedir. Firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Sizlere çalışma saatleri içerisinde hizmet veren firma, hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere toplamda altı gün şeklinde hizmet sunmaktadır. Koltuk yıkama konusunda oldukça güzel kampanyalar ve indirimler sunan yapısıyla müşterilerine oldukça nazik davranmaktadır. Zaten müşterilerine karşı olan tutumu internet sitesi içerisinde paylaşılan yorumlardan da net bir biçimde görülebilmektedir. Firma koltuk temizleme hizmetleri olarak sizlere en kaliteli ve en hızlı şekilde yardımcı olabilmek konusunda gerçekten de başarılıdır. Yani acil bir durum olduğunda ve koltuğunuza hızlıca temizletmek istediğinizde firma bu konuda tamda aradığınız adrestir.

Temizlikte Sundukları Sınırsız Hizmet!

Tüm koltuk yıkama sizlere istediğiniz her türlü faydayı sağlayabilecek bir kapasiteye sahip olmakla beraber elinizde bulunan her türlü koltuk için de aynı hizmeti sunabilmektedir. Firma buna örnek olarak sandalye yıkama, üçlü koltuk yıkama, L tipi koltuk yıkama konusunda bir farklılık içermemektedir. Her model koltuğu kolaylıkla ve dizlik ile temizleme şansına sahiptir.

Aynı zamanda Koltuklarınızın rengine göre de herhangi bir ayrım yapmamaktadır. Tüm renk çeşitlerini ilk günkü haline getirebilecek şekilde temizlik yapmakta ve sonrasında size olabilecek en hızlı şekilde hizmet ederek evinize teslim etmektedir. Koltuklarınızı emanet etmeniz açısından da yüksek güvenilirlik içeren İstanbul koltuk temizleme, gerçekten de her birimiz için en doğru adreslerden biridir. Kendi bünyesinde yıkanacak malzemenin şekline ve çeşidine göre farklı fiyatlandırmalarda uygulamaktadır.

Koltuk Yıkamada Fiyat!

Firma, yıkatmak istediğiniz koltuk çeşidinin ücretini öğrene bilmeniz için kendi sitesi içerisinde ücretsiz fiyat tablosu oluşturmaktadır. Bu fiyat tablosunun içerisinde sizin nerede bulunduğunuz, yani ürünün nereden teslim alınacağı, ürünün tipi ve adedi belirtilmektedir. Bunun sonucunda da hızlı bir şekilde ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini öğrenmeniz mümkündür. Tüm koltuk yıkama, aynı zamanda istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için de destek hattı bulundurmaktadır.

Kaynak http://www.tumkoltukyikama.com/

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -