Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Doğru Seçimler Yapmanız İçin Sizinle Olan İnci Davetiye!

Doğru Seçimler Yapmanız İçin Sizinle Olan İnci Davetiye!
Avatar
Vsagdic( vsagdic@gmail.com )
13 views
10 Temmuz 2021 - 13:51

 

Düğün arifesinde, düğün davetiyesi üretiminden  dolayı memnun kalınmasıyla dilden dile dolaşan ve birilerinin her daim birilerine öneride bulunduğu İnci Davetiye bundan kırk yıl gibi bir zaman önce 1978 yılında kurulmuş, sektörde bir imza bırakmak için ilk hamlesini yapmıştır. O zamanlar kurulumu küçük bir işletme içerisinde olmakla birlikte kurucusu da Hızır Aydın’dır.

Firma ilk olarak kartpostal ile başlayıp zamanla başka ürün içeriklerinde de çalışmalar yürüten, bu ilerlemeyi de süreklilik haline getirerek dönemin ihtiyaçlarına göre üretimde çeşitliliğe giden firma, büyümüş ve bu zamana kadar büyük bir disiplin içerisinde ilerleyerek gelmiştir. Her daim en önemsedikleri şey, geçmişten bu yana, müşterilerinin önceliği olan firma ek olarak deneyimlerinin ve bilgi birikimlerinin de faydasını görmüştür.

Davetiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Düğün arifesinde davetiye seçimleri ile ilgili noktalarda her birimiz aksaklıklar yaşarız. Doğru tercihler yapmamızdan kaynaklı da sonucunda kendimizi hiç istemediğimiz şeyler yapmış olarak da bulabiliriz. İşte bunu önlemek için de yapmamız gereken aslında düğün davetiyesi için sektörde iyi bir araştırma yapmaktır.

Alanında oldukça başarılı olan firma, yüzlerce davetiye seçeneği ile beraber bizlere hizmet verirken ayrıca fiyat içerikleri ile ilgili de müşterilerini hiç yormadan hareket etmektedir. Çünkü öncelikleri yüksek kar oranı değil, yüksek müşteri memnuniyete bağlı şekilde ilerleme kaydetmek ilgilidir.

Müşteri Memnuniyetini Son Ana Kadar Hissedeceğiniz Bir Marka!

Sizin için sağlanan kolaylıkları fark ederek yüzlerce seçenek arasından seçtiğiniz davetiyeler ve silikonlu mühürleri  alma kısmında da en az seçimler ve fiyatlandırma kısmında yaşadığınız kadar rahatlık yaşayabilirsiniz. Firma ödeme kısmında size bilgilerinizin ve kart bilgilerinizin korunması hususunda yardımcı olur ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Sonrasında da en kısa sürede teslim edilmek üzere kargoya verilen ürünlerinizi ülkemizin neresinde olursanız olun en hızlı şekilde alabilirsiniz. Bu arada kargo için de bir ücret ödeme durumunuz yoktur. Kargo ücretsizdir. Firma yurt içerisinde eve yurtdışında yürüttüğü çalışmaları ile ilerlemeye devam ederken müşterilerini de belli olduğu üzere her daim el üstünde tutmaktadır.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -