Sivas Medya | Sivas Haber, Bilgi ve Sosyal İçerik Portalı

Umut Akşam Lisesi

Umut Akşam Lisesi
288 views Okundu
09 Temmuz 2020 - 23:09
Firma YetkilisiHümmet Çelen
Yetkili Telefon05327785398
Telefon02164150083
Faks
Web Sitesiwww.umutaksamlisesi.com
E-Postainfo@umutaksamlisesi.com
Firma AdresiŞerifali Mah. Emin Sok. No:28 Ümraniye / İstanbul
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

https://umutaksamlisesi.com/hizmet-akSam-lIsesI-nedIr-18.html

 

 

Ümraniye Özel Umut Akşam Lisesi Ümraniye , Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Beykoz bölgelerinde hizmet vermekte olan Özel Ümraniye  Umut Akşam lisesi lise diploması olmayan ve lise diploması almak isteyen, aynı zamanda da çalışan öğrencilere hizmet vermekte olan bir Özel Akşam Lisesidir.

Bünyesinde lise eğitimine başlayamamış, tamamlayamamış, lise eğitimini yarıda bırakmış,18 yaşını doldurmuş, 12.sınıflarda beklemeli olan, açık öğretim lisesinde öğrenci olan öğrencileri kabul etmekte olan okul bünyesinde tüm ihtiyaçları karşılayacak donanıma sahiptir.

Akşam Liseleri öğrenci sayılarını kontenjanlarına göre aldıkları için dersliklerinde ki öğrenci sayıları oldukça azdır. Yüz yüze bir eğitim olduğu için anlama ve kavrama seviyelerinin yüksek olduğu bir okuldur. Milli Eğeitim Bakanlığının  müfredatına uygun dersler görülürken aynı zamanda modern eğitim yöntemlerini akademik sistemine dahil eden Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesi eğitim saatlerinde de esnek davranarak hizmet vermektedir.

Okulumuzda Eğitim-Öğretim saatleri 17:00 da başlamaktadır. Özel Ümraniye Umut Akşam Lisesi olarak sadece lise diploması değil aynı zamanda da üniversiteye girişte başarı sağlamak isteyen öğrencilerine hazırlık çalışmalarına etkin bir şekilde devam ettiren okulumuzda düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır. Derslerinde yada deneme sınavlarında eksikliği hissedilen konular ders dışında da öğretmenleri tarafından telafi edilmektedir.

Özel Ümraniye Akşam Lisesi öğrenciden yana, gerektiğinde sosyal, ekonomik, psikolojik konularda da öğrencilerine rehberlik eden, her türlü sorunlarına eğilen ve çözen bununla birlikte eğitimlerini en üst seviyede gerçekleştirerek hayata ve üniversiteye hazırlayan bir okuldur.

 

 

 

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR